Coventry University

Fantastická Coventry University má pre teba ešte jeden zaujímavý bonus. Ak dokážeš zmaturovať na priemer 1.5 a lepší a vyberieš si Coventry ako svoj Firm choice, teda potvrdíš svoj záujem študovať práve na tejto špičkovej univerzite, môžeš získať EU Academic Excellence Scholarship v celkovej hodnote až 1500 GBP.

 

S celým procesom ti samozrejme IP rado pomôže.

Aké sú teda podmienky?

  • Štipendium je určené uchádzačom o štúdium 1. ročníka denného štúdia na akýkoľvek program na Coventry University
  • Bude prideľované na báze kto prv príde, ten prv berie
  • Musíš zmaturovať na priemer 1.5 a lepší
  • Musíš o štipendium zažiadať najneskôr do 31.8.2020, ale samozrejme čím skôr zažiadaš, tým väčšiu šancu máš štipendium dostať
  • Coventry university musí byť tvoja prvá voľba a musíš ju označiť v UCAS Track ako Firm choice.

 

Ako sa podáva žiadosť?

 

  • Požiadať o štipendium je veľmi jednoduché. Stačí na email europeanapplications.io@coventry.ac.uk zaslať svoju kópiu maturitného vysvedčenia a do predmetu správy musíte dať „EU Academic Excellence Award Application a pridať svoje UCAS number“, čiže napr. “EU Academic Excellence Award Application – 123456789”

Ak si teda už maturoval/a tak sa už teraz môžeš o toto štipendium uchádzať. Ak maturuješ tento rok, tak nám čo najskôr pošli svoje maturitné vysvedčenie a my sa už o žiadosť postaráme!

 

Samozrejme pridelené štipendium je len bonusom k tomu, že na tejto škole vieš získať špičkové praktické vzdelanie a vybavenie univerzity ti doslova vybije dych! Vieme o čom hovoríme, boli sme to omrknúť! Prečítaj si náš blog tu.

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.