Novinky

24.6.2020

Koniec študentským pôžičkám v UK od roku 2021/2022

Rok 2020 prináša samé "dobré" správy! Tajne sme dúfali, že britská vláda príjme rozumné riešenie a neodstrihne si prílev šikovných a vzdelaných ľudí z EU. Bohužiaľ sa v tejto dobe nerobia rozumné, ale často populistické rozhodnutia a tak bohužiaľ od školského roku 2021/22 už nebudú môcť študenti z EU využiť financovanie školného pomocou výhodnej pôžičky! Oficiálne info TU!

Ak si skončil buď strednú, alebo bakalára, tak máš neopakovateľnú a poslednú príležitosť študovať špičkové školy v UK za doterajších výhodných podmienok, keďže ktokoľvek začne štúdium od septembra 2020, má stále nárok na všetky výhody ako pred Brexitom! Viac ako 30 našich partnerských univerzít má ešte stále množstvo voľných miest na špičkové bakalárske, alebo Masters programy! Stačí sa len ozvať a bezplatne Ti prihlášku podáme!

Zároveň to samozrejme nie je koniec sveta. Univerzity určite nebudú chcieť stratiť európsky trh a očakávame od nich nejaký rozumný návrh, ako financovanie štúdia pre Európanov aspoň z časti uľahčiť. Zároveň krajiny ako Holandsko, Dánsko, či Švédsko, ktoré všetky tvoria portfólio INFORMATION PLANET majú stále skvelé programy v angličtine, takže možností študovať špičkové školy v rámci Európy je stále viac ako dosť. Doba je ťažká, ale neprestávajme snívať...

 

1.10.2019

Plánujete vycestovať do UK po Brexite?

Plánujete cestu do UK a obávate sa zmien po Brexite? V našom najnovšom blogu sa dozviete, na čo myslieť a čo je potrebné zariadiť pri plánování cesty do UK po Brexite.

 

1.9.2019

Garancia študentskej pôžičky aj pre rok 2020/2021

Britská vláda sa zaviazala, že napriek Brexitu, budú mať európski študenti stále k dispozícii rovnaké školné ako britskí a zároveň budú mať možnosť svoje štúdium financovať aj prostredníctvom výhodnej študentskej pôžičky. Podrobnejšie informácie o pôžičke si prečítate TU.

21.8.2018

Naše partnerské školy v rebríčku prestížneho The Guardian

Veľmi nás potešil najnovší rebríček prestížneho The Guardian, kde sa naše partnerské školy nestratili. University of the Year 2018 Lancaster University sa aj v tomto rebríčku dostalo do top 10 a Coventry a University of East Anglia patrí miesto v Top 20. INFORMATION PLANET ti bezplatne podá prihlášku na 5 vybraných partnerských škôl, pomôžeme ti so žiadosťou o pôžičku, ubytovanie a podelíme sa o naše vlastné skúsenosti, keďže celý náš tím je tvorený ľuďmi, ktorí sami študovali v zahraničí. Využi možno poslednú príležitosť, študovať prestížne anglické školy za výhodných podmienok! Stačí si dohodnúť bezplatnú konzultáciu a my sa o všetko postaráme...

 

 

 

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.