Novinky

21.8.2018

 

Naše partnerské školy v rebríčku prestížneho The Guardian

Veľmi nás potešil najnovší rebríček prestížneho The Guardian, kde sa naše partnerské školy nestratili. University of the Year 2018 Lancaster University sa aj v tomto rebríčku dostalo do top 10 a Coventry a University of East Anglia patrí miesto v Top 20. INFORMATION PLANET ti bezplatne podá prihlášku na 5 vybraných partnerských škôl, pomôžeme ti so žiadosťou o pôžičku, ubytovanie a podelíme sa o naše vlastné skúsenosti, keďže celý náš tím je tvorený ľuďmi, ktorí sami študovali v zahraničí. Využi možno poslednú príležitosť, študovať prestížne anglické školy za výhodných podmienok! Stačí sa nám ozvať na 0902383138 alebo info@informationplanet.sk a my sa o všetko postaráme...

 

1.7.2018

Britská vláda napriek Brexitu garantuje dostupnosť študentskej pôžičky pre európskych študenov aj pre rok 2019/2020

Britská vláda sa zaviazala, že napriek formálnemu Brexitu, ktorý by sa mal udiať v priebehu marca 2019 budú mať európski študenti stále k dispozícii rovnaké školné ako britskí a zároveň budú mať možnosť svoje štúdium financovať aj prostredníctvom výhodnej študentskej pôžičky. Ak teda uvažuješ o prestížnom vzdelaní v UK a bál si sa, ako to bude po Brexite, tak tieto obavy môžeš hodiť za hlavu, keďže britská vláda tieto podmienky garantuje počas celého tvojho štúdia. Ak teda začneš školu v 2019, tak máš pôžičku garantovanú až do skončenia bakalára. Je to jedinečná príležitosť a IP poskytuje bezplatné poradenstvo a asistenciu s prihláškami. Máme stovky klientov na prestížnych školách po celom svete a keďže sme financovaní našimi partnerskými školami, za našu pomoc nemusíš dať ani cent! Dohodni si nezáväzné stretko a dozvieš sa viac!

 

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.