Skúsenosti študentov

Ohodnoť nás!

Vyplň prosím políčko "Meno"
Vyplň prosím políčko "Priezvisko"
Vyplň prosím políčko "Recenzia"

Soňa

“Volám sa Soňa, a Martina z Information Planet som oslovila, keď som hľadala možnosti štúdia v zahraničí. Vďaka Martinovi a celému tímu IP sa mi podarilo nájsť študijný odbor podľa mojich predstáv na Coventry University v UK. Okrem samotného výberu školy a poradenstva pri výbere študijného odboru, mi tím IP veľmi ochotne pomáhal a usmerňoval ma pri podávaní prihlášok, preklade dokumentov a čímkoľvek, čo mi bolo nejasné. Information Planet som nekonečne vďačná za ich služby a prístup, pretože len vďaka nim som mohla absolvovať magisterské štúdium v odbore Brand Management na Coventry University. Čo sa univerzity a štúdia týka, obavy z doposiaľ neznámej univerzity opadli v priebehu prvého týždňa. Na univerzite som veľmi ocenila komunikáciu a celkový prístup k študentom, ktorým sa či už lektori, doktorandi alebo členovia podporných tímov vždy ochotne venovali, či už ohľadom štúdia, pobytu v UK alebo budúcnosti po škole. Bola som veľmi milo prekvapená vyučovacími metódami, ktoré mojom študijnom odbore spočívali v analýze a diskusii vždy aktuálnych marketingových a komunikačných kampaní a značiek, a samotné hodnotenie spočívalo v písaní prác na aktuálne témy z marketingu a v druhom semestri aj v samotnej tvorbe kampane. Samotné štúdium bolo časovo jemne náročné, nakoľko prednášky poskytovali základné pojmy a fakty, kdežto detaily a zaujímavosti, ostali na študentovi. Na druhej strane, lektori VŽDY ochotne pred termínmi vytvorili priestor na konzultácie prác, doterajších výsledkov a podobne. Rok ubehol veľmi rýchlo a mne sa podarilo ukončiť štúdium a získať titul MA s Distinction, no okrem toho si z celkového pobytu odnášam nespočetné množstvo skúseností, reálnych prípadových štúdií a nových pohľadov na problematiku, rozvoj kreatívneho a kritického myslenia, prezentačných schopností a ešte viac samostatnosti. No opäť, za to všetko vďačím Martinovi, a celému tímu z IP.”

Viktória

Pozdravujem Vás všetkých v Information Planet z anglického Bathu. Študujem tu na Bath Spa University Contemporary Arts Practice. Predmet sa mi veľmi páči, v podstate je to presne to, čo som vždy túžila študovať. Špecializujem sa tu na textilný dizajn a grafiku. Máme voľnú ruku nad celou našou tvorbou a k dispozícii množstvo rozličných ateliérov, čo mi dáva obrovskú možnosť skúsiť si prácu od kováčskej vyhne cez sochársky ateliér až po fotografické štúdio. Štúdium na Bath Spa hodnotím kladne, som šťastná, že som sa rozhodla pre vycestovanie, hoci sa mi to zdalo ako tá najstrelenejšia vec na svete. Krajina je fajn, ľudia sú tu veľmi milí, mám skvelý internár a ešte lepšie spolubývajúce. Finančne je to síce náročnejšie, ale verím, že sa mi investícia do budúcnosti niekoľkonásobne vráti. Bude to len na mne ;o).

Kamila

Leicester je krásne mesto a štúdium na De Monfort University mi nesmierne vyhovuje. Všetky materiály máme online alebo dostupné e-booky. Ako najväčšie plus vidím technické vybavenie sál pre hercov, ktoré máme stále k dispozícií, takže môžeme experimentovať s osvetlením a zvukom na svojich predstaveniach. Spočiatku bolo štúdium v cudzom jazyku náročné, ale učitelia aj spolužiaci boli trpezliví a nápomocní takže to už ako deficit nepovažujem. Určite odporúčam ísť cez agentúru, pretože všetky papierovačky sú vďaka tomu jednoduchšie. Úprimne si neviem predstaviť, ako by som to vybavovala všetko sama, takže ďakujem Information Planet.

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.