Možnosti ubytovania v Anglicku

Študentský internát alebo radšej prenájom?

Internát

Internát často doporučujeme študentom, ktorí nastupujú do prvného ročníka. Zo začiatku sa budeš musieť trošku oťukať a internát Ti poskytne isté bývanie. Pokud sa Ti bude zdať príliš drahé, stále sa môžeš po polroku odsťahovať a najsť si privátne bývanie. Výhodou však pre tebe bude socializácia a neustály kontakt so študentami. Spoznáš nových kamarátov a okrem iného si tiež zdokonalíš hovorovú angličtinu. V Anglicku sú internáty často v krásnych viktoriánskych budovách s historickým nádychom. Moderné vybavenie či možnosť športových aktivít sú samozrejmosťou.

Privátny prenájom

Pokiaľ chceš zo začiatku ušetriť čo najviac peňazí, lepšou variantou bude privátny prenájom. Počítaj však s vrátnou kauciou, ktorú budeš musieť za privátne bývanie zložit vopred (2-3 mesačný nájom). Na rozdiel od internátu budeš mať ďaleko väčšie súkromie.

Ubytování pro studenty v Anglii

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.