Výhody štúdia v Anglicku

Štúdium v Anglicku je:

 

  •  Prestížne

Jednou z najväčších výhod štúdia v Anglicku je práve prestížnosť škôl. Vzdelanie, ktoré nadobudneš v Anglicku, je celosvetovo uznávané, čo Ti uľahčí hľadanie práce kdekoľvek vo svete.

  • Praktické

Mnoho škôl v Anglicku sa zameriava na praktickú časť výučby. Budeš aktívnou súčasťou výučby, pri ktorej môžeš vyjadrovať svoje nápady a názory na danú tému a tiež používať svoju vlastnú kreativitu pri riešení projektov z reálneho života.

  • Flexibilné

V Anglicku sa vysoké školy sústredia na Tvoj všeobecný rozvoj. Počas štúdia svojho odboru máš tiež možnosť rozvíjať sa aj v iných oblastiach tvojho záujmu a zúčastňovať sa na rôznych mimoškolských aktivitách.

  • Efektívne

Na rozdiel od klasického učenia sa naspamäť, na ktoré si bol na Slovensku zvyknutý, sa v Anglicku zameriavajú viac na prezentácie. Naučíš sa správne prezentovať, improvizovať a čomu sa máš naopak počas výkladu vyhnúť.

 

 

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.