Coventry University

Coventry University

POZOR! Coventry prišla so šikovným nápadom ako umožniť EU študentom stále získať študentskú pôžičku aj pre rok 2021. Zavádza totiž July 2021 intake, ktorým stále spĺňaš podmienku pre zisk Student Finance! Pre viac info si prosím s nami dohodni nezáväznú konzultáciu nižšie a my ti so všetkým potrebným pomôžeme!

Je to fakt posledná šanca, tak neváhaj a študuj za podmienok, ktoré sa už nebudú opakovať!

Centrálny kampus univerzity sa nachádza v anglickom mestečku Coventry, ktoré má výbornú dostupnosť do Birminghamu (20 min vlakom) či Londýna (1 hod vlakom). V porovnaní s inými univerzitami je Coventry University pomerne mladá škola, ponúka však veľmi kvalitné technické vybavenie a špičkové poradenstvo pre študentov. Na samotnom kampuse nájdeš viac ako 15 budov pre vedu a výskum, business a management štúdia, umenia, startupové centrum, moderné ubytovanie či obrovskú knižnicu, kde študenti pracujú na svojich projektoch. Okrem Coventry nájdeš túto univerzitu tiež v Londýne a Scarborough.Univerzita v číslach

3
kampusy

28 000
študentov

5 hviezdičiek
QS ranking

University of the year
for Student Satisfaction

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.