University of Greenwich

University of Greenwich

University of Greenwich je anglická štátna univerzita, ktorá bola založená ešte v roku 1890. Rozprestiera sa na brehoch rieky Temža a je súčasťou svetového dedičstva. Má kampusy v Londýne a v Kente, nájdete tu takmer 40 000 študentov z viac ako 140 krajín sveta.  Môžete si vybrať zo širokej ponuky programov  - prípravné (tzv. foundation), bakalárske či magisterské programy – v ponuke je okolo 400 odborov ako napr. architektúra, biznis, IT, zdravie, právo, médiá, kreatívne umenie, vedné odbory a mnohé ďalšie.

Krásne historické prostredie, najmodernejšie vybavenie so špičkovými technológiami, inšpirujúce študijné prostredie či priateľská multikultúrna komunita sú len niektoré z dôvodov, prečo si University of Greenwich vyberá rok čo rok množstvo domácich aj zahraničných študentov. Jedným z absolventov univerzity je aj etiópsky premiér Abiy Ahmed, ktorý sa stal držiteľom Nobelovej ceny za mier za rok 2019! Škola je držiteľov viacerých prestížnych ocenení a patrí medzi popredné univerzity, ktoré najviac dbajú a chránia životné prostredie.

University of Greenwich je jednou z mála londýnskych univerzít, kde nájdete všetko na jednom mieste – priestory pre výučbu, spoločenské či športové vybavenie, ubytovacie kapacity – to všetko pohodlne nájdete v rámci kampusu či v jeho blízkosti. Každý študent na University of Greenwich má navyše garantované ubytovania počas 1.roka štúdia! Škola sa dlhoročne angažuje aj v oblasti výmenných pobytov a Erasmu, za tieto aktivity získala aj niekoľko ocenení.

Medzinárodní študenti sa môžu spoľahnúť na maximálnu podporu – či už prostredníctvom študentského centra alebo medzinárodných poradcov, ktorí ochotne poradia a pomôžu nielen v oblasti štúdia, ale aj s adaptáciou na život v Anglicku.

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.