University of West London

University of West London

University of West London je štátnou univerzitou ocenenou ako top modern univerzity v Londýne  (ôsma v rámci Veľkej Británii). Študenti profitujú z atraktívnej lokality v časti West London, špičkového a ultramoderného vybavenia a vynikajúceho uplatnenia absolventov na trhu práce. Škola ponúka širokú škálu akademických kurzov od hudobno-divadelných, nursingu, účtovnícva či grafického dizajnu. Študenti pracujú v simulovanom pracovnom prostredí – nemocnice, nahrávacie štúdiá, špecializované laboratóriá a pod.

University of West London je výbornou investíciou do vašej budúcnosti - až 98% jej absolventov sa zamestná alebo pokračuje v ďalšom štúdiu do 6. mesiacov po doštudovaní, pritom nástupná pracovná mzda absolventov patrí medzi najvyššie v celej Veľkej Británii!

Univerzita má 8 fakúlt (biznis, turizmus, IT, hudba, zdravotníctvo, právo a kriminológia, spoločenské a humanitné vedy, film, médiá a design). Kampusy školy sú v Ealingu, Brentforde a Readingu, Berkshire.

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.