University of Hertfordshire (HERTS)

HERTS

University of Hertfordshire je moderná univerzita 21.storočia orientovaná na biznis v globálnom prostredí, štatút univerzity získala v roku 1992. V súčasnej dobre patrí medzi lídrov v poskytovaní vzdelania v oblasti biznisu práve vďaka svojej inovatívnosti a podnikateľskému duchu, ktorými vynikajú jej absolventi.

O výnimočnosti tejto univerzity svedčí aj zamestnanosť jej absolventov, ktorá dosahuje až 96,5%! Škola je zároveň držiteľom viacerých ocenení, napr. najvyššie ocenenie za Teaching Excellence Framework. Pôsobia tu renomovaní lektori, študenti sú vedení k inovácii a nezávislosti aj formou zapájania sa do reálnych projektov či marketingových expertíz – to všetko v jedinečnom študijnom prostredí (špičkové zariadenia, non-stop online prístup, cvičné astronomické observatórium, súdna sieň či sála JIS, športové zariadenia a iné).

Univerzita bola priekopníkom v štúdiu urgentnej zdravotnej starostlivosti (paramedical studies) v krajine, v súčasnosti vyniká aj v oblasti inžinierstva či IT. Študenti majú možnosť študovať aj na niektorej z partnerských univerzít v zahraničí.

Škola má 3 kampusy - College Lane, de Havilland (sú od seba v pešej vzdialenosti) a kampus Bayfordbury.

 

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.