University of Essex

University of Essex

Táto výnimočná univerzita je domovom zvedavých, ambicióznych a odvážnych študentov, ktorá podporuje nové spôsoby myslenia, nabáda a povzbudzuje študentov k zvedavosti a výzvam, ktorí potom hladní po informáciách a nových vedomostiach s nadšením posúvajú hranice.

Univerzita sa pýši viacerými vynikajúcimi hodnoteniami. Medzi jej najaktuálnejšie patrí hodnotenie GOLD za Teaching Excellence Framework 2017 a zaradenie sa na 22. miesto v The Times and The Sunday Times Good University Guide , ktoré je jej doteraz najvyššie získané miesto v spomínanom rebríčku. University of Essex sa nachádza medzi 25 najlepšími univerzitami v oblasti výskumu v Good University Guide a medzi 15 najlepšími univerzitami čo sa týka celkovej spokojnosti študentov (The National Student Survey).

Špičková úroveň výučby a výskumu je hlavných cieľom a absolútnou prioritou, ku ktorej sa univerzita zaviazala. Študenti sú súčasťou unikátnej, kreatívnej, živej a po učení bažiacej komunity mladých ľudí, kde nadobúdajú schopnosti a zručnosti, ktorými majú odvahu meniť svet k lepšiemu.

Univerzita v číslach

Hodnotenie GOLD
za špičkovú kvalitu výučby (2017)

Umiestnenie medzi TOP 15 univerzitami v rebríčku
celkovej spokojnosti študentov (2018)

Ocenenie Zelenou vlajkou
za starostlivosť o historický park kampusu

Globálna spolupráca s viac ako
320 medzinárodnými inštitúciami

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.