Solent University

Solent University

Solent University sa nachádza v prístavnom meste Southampton, vzdialenom len niečo vyše hodiny juhovýchodne od Londýna. Je to špičková anglická univerzita, ktorá bola ocenená ako najlepšia univerzita v oblasti vyššieho vzdelania pre rok 2019 a je zaradená do užšieho výberu kandidátov na Univerzitu roka v celej Veľkej Británii. Vyše 11 tisíc študentov z takmer 120 krajín sveta tu študuje v krásnom prostredí – Southampton patrí medzi najzelenšie mestá vo Veľkej Británii.

Univerzita má 5 fakúlt (School of Art, Design and Fashion, School of Business, Law and Communication, School of Maritime Science and Engineering, School of Media Arts and Technology a School of Sport, Health and Social Sciences). Študenti majú na výber z viac ako 200 programov.

O prvotriednej kvalite univerzity a špičkovej výbave v každom smere svedčí aj investícia vo výške 100 miliónov libier. V škole nájdete ultra moderné učebne, ako aj prvotriedne špecializované simultánne miestnosti (kadernícke štúdiá, foto laboratóriá, rádio/kino/hudobné/televízne/zdravotné štúdiá, simultánne súdne siene, fitness, najmodernejšie športové komplexy a mnoho ďalších).

 

 

Solent University si dáva záležať na praktickej stránke štúdia a študentom tak poskytuje všetky potrebné zručnosti, skúsenosti a sebavedomie, ktoré môžu zúročiť a premeniť na reálnu výhodu v ich kariérnej praxi. Medzinárodní študenti sa môžu spoľahnúť na maximálnu podporu aj prostredníctvom medzinárodných poradcov, ktorí ochotne poradia a pomôžu.

V blízkosti školy je aj komplex 6 internátov (študenti Solent University tu majú garantované ubytovanie) a študenti tak majú všetko potrebné na jednom mieste, bez potreby cestovania.   

Študujte na špičkovej anglickej univerzite a zaraďte sa aj Vy medzi spokojných študentov (z 250 000 populácie mesta Southampton tu je až okolo 46 tisíc študentov). No a život v tomto krásnom pobrežnom anglickom meste plnom zelene bude už len bonusom :o). 

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.