SAE Institute

SAE Institute

Ako jedna z popredných svetových inštitúcií v oblasti kreatívnych médií stavia na svojej hrdej tradícii výnimočného vysokoškolského vzdelávania ponúkaného v 54 kampusoch v 27 krajinách sveta.

Vďaka špecifickému modelu praktického vyučovania a silnej orientácii na mediálne odvetvie a globálnu angažovanosť, mnohí zo študentov dokázali svojim talentom preraziť a dosiahnuť ocenenia ako sú OSCAR, Grammy, BAFTAS a rozbehnúť svoj vlastný business v digitálnom odvetví.

S odhodlaním vyškoliť novú generáciu kreatívnych ľudí sú kurzy na SAE zamerané na spomínané odvetvie, založené na praxi a vyučované poprednými odborníkmi.

Moderné kampusy SAE Inštitútu, nachádzajúce sa v digitálne sa v neustále rozvíjajúcich centrách Londýna, Liverpoolu, Oxfordu a Glasgowa, inšpirujú študentov nielen k štúdiu a práci, ale aj k tomu, aby prispeli k formovaniu týchto kreatívnych odvetví po celom svete.

SAE Intitute, pôvodne známa ako SAE - School of Audio Engineering - založená v roku 1976 v malom štúdiu v austrálskom Sydney, sa v súčasnosti špecializuje na nasledovné kreatívne médiá:

 

AUDIO

FILM

GAMES

ANIMATIONS

MUSIC BUSINESS

WEB

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.