London South Bank University

 London South Bank University

London South Bank University sa nachádza len pár minút od centra Londýna. Je to jedna z najväčších a najstarších univerzít vo Veľkej Británii - poskytuje špičkové vzdelanie už vyše 125 rokov. V súčasnosti tu študuje okolo 2 000 medzinárodných študentov z vyše 130 krajín sveta. Univerzita má naozaj špičkové vybavenie (rozsiahle knižnice, špičkové filmové štúdiá, laboratóriá atď). O jej reputácii svedčí aj viacero ocenení (Teaching Excellence, najlepšia univerzita v oblasti podnikania - 2016, univerzita roka za Graduate Employment - 2018).

LSBU kladie dôraz na praktické znalosti – aj preto dosahuje najlepšie výsledky čo sa týka uplatnenia absolventov na trhu práce. Študenti majú na výber z vyše 400 bakalárskych a magisterských programov. Najprestížnejšie študijné odbory s medzinárodnou reputáciou sú odbory Business, Economics, Finance and Management, Computing, Engineering and Sciences, Law, Humanities, Social Sciences, Art, Design and Media.

Hlavný kampus sa nachádza iba 10 minút chôdze pešo od známeho umeleckého centra South Bank a hlavných staníc London Waterloo a London Bridge. Ste tak v centre diania tohto dynamického a pulzujúceho veľkomesta.

 

Univerzita v číslach

Hodnotenie SILVER
za špičkovú kvalitu výučby

Univerzita roka 2018
za Graduate Employment

18 000 študentov
z viac ako 130 krajín

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.