Lancaster University

Lancaster Universty

Uvažujete nad štúdiom na špičkovej anglickej univerzite? Mesto Lancaster je výbornou voľbou! Lancaster University je špičková univerzita, ktrorá poskytuje prvotriedne vzdelanie a dlhodobo patrí medzi celosvetovú špičku. O jej kvalite svedčí aj fakt, že Lancaster University bola ocenená titulom Najlepšia univerzita za rok 2018!

Dynamickým štúdiom tu nezískavate iba širšie vedomosti o jednotlivých predmetoch - študent tu nadobúda predovšetkým potrebné zručnosti a znalosti, ktoré sú nevyhnutné pre uplatenie sa na trhu práce, prípadne pri ďalšom štúdiu. Lancaster University patrí medzi top 10 univerzít v hodnotení spokojnosti študentov.

Univerzita ponúka vyše 280 bakalárskych programov a širokú škálu magisterských programov (MSc, MA, MBA). Škola sa zameriava takisto aj na výskum a to na najvyššej medzinárodnej úrovni.

Lancaster je krásne anglické mesto, študuje tu takmer 3 000 medzinárodných študentov z celého sveta. Výhodou je aj výborná dostupnosť do jednotlivých mestských častí ale takisto aj na pobrežie či okolitý vidiek.

Univerzita v číslach

Najlepšia univerzita v UK
za rok 2018

Viac ako 280
študijných programov

3000
medzinárodných študentov

3 najlepší kampus v UK

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.