Falmouth University

Falmouth University

Falmouth University je unikátnym miestom pre štúdium. Úžasné kampusy, ležiace na pobreží Keltského mora v prekrásnom prostredí grófstva Cornwall, v kombinácii s prosperujúcou kultúrnou a sociálnou scénou, vytvárajú pre študentov bez ohľadu na ich životný štýl a záujmy, inšpirujúce a vzrušujúce prostredie, v ktorom sa cítia ako doma.

Štúdium je úplne iné ako na ostatných univerzitách. Tvorivosť, inovácia a predstavivosť sú neoddeliteľnou súčasťou štúdia a praxe.  

Univerzita ponúka pestrú paletu študijných programov, od biznisu až po umelecky orientované odbory.

 

Pre študentov je tu Študentský servis, ktorý je im od prvého dňa k dispozícii. Je možné, že jeho asistenciu študenti nebudú potrebovať, no v každom prípade sa na jeho pomoc môžu spoľahnúť, či už pôjde iba o nejaké otázky ohľadom štúdia, zdravia, peňazí, ubytovania alebo riešenie zložitejších situácií a pod.

Univerzita ponúka moderné, dobre vybavené ubytovacie zariadenia s priestormi pre štúdium, kreativitu, inšpiráciu a spoločenský život. Internáty predstavujú oveľa viac ako len miesto, kde si študent „zloží hlavu“. Študenti si môžu vybrať so širokej škály ubytovania, v závislosti od ich finančných možností, preferovaného štýlu a spôsobu bývania.

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Štúdium v Anglicku, Univerzity v Anglicku, práca v Anglicku 5/5 3
Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.